GİZLİLİK POLİTİKASI


Bu web sitesinin amacı, " Belde Yapı Sanayi ve İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. " hakkında genel bilgi vermek içindir. Bu web sitesi önceden haber verilerek veya verilmeden değiştirilebilir, güncellenebilir veya tamamen yenilenebilir.

Belde Yapı Sanayi ve İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. , Bu web sitesi içindeki bilgilerin %100 hassaslığı, bütünlüğü, güvenilirliğini temsil ve/veya garanti etmez ve güncelleme ile ilgili söz/garanti vermez.

Belde Yapı Sanayi ve İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. , Bu web sitesinin içeriğindeki eksikliklerden ve/veya bilgilerin fiziksel (tam) uygulamalardaki sonuçlarından doğabilecek her türlü hasarlardan, zararlardan ve/veya 2. ve 3. şahıs ve kurumlara gelebilecek her türlü zarar ve ziyandan sorumluğu değildir. Bu sorumluluk tamamen bilgisayar kullanıcısına aittir.

Bu web sitesinin içindeki bilgiler, resimler, fotoğraflar ve içerikler " Belde Yapı Sanayi ve İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. " ve/veya sitede bahsi geçen marka sahiplerinin telif hakları kapsamında kanunen koruma altındadır.

Bu web sitesinin içindeki bilgiler, ticari amaçlı olmadığı sürece sadece kişisel kullanım için kullanılabilir. Bu tip kullanımlar, " Belde Yapı Sanayi ve İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. " ve web sitesi içinde geçen marka sahiplerinin sahip olduğu telif hakları kural ve kanunlarına uygun olmak şartıyla gerçekleştirilebilir.

Bu web sitesinin tüm içeriği ile ilgili olarak yapılacak, kopyalamalar, çıktılar, pazarlamalar, ticari girişimler, başka web siteleri üzerinden link (köprü) koymalar, içerik benzerlerinin oluşturularak yayınlanması ve benzeri tüm eylemler, " Belde Yapı Sanayi ve İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. " nin yazılı iznine tabidir!...


Daha Fazla ve Detaylı Bilgi İçin: Bize Ulaşın


Barındırma (Hosting) Sözleşme: Görüntüle


Barındırma (Hosting) Hizmetleri: NAYMANLI COMPUTER

ÖNEMLİ İKİ UNSUR VE BELDE YAPI

1

Yılların tecrübesi ile yaptığı işleri ve hizmetlerini göstermiş, tüm projelerini tamamlamış, başarılı yapı firmaları ile çalışmak en önemli 1. unsurdur!...

Hakkımızda
2

İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek yapılar yapan şirketler ile çalışmak günümüzde en önemli 2. unsurdur. Bu detay yaşam demektir!...

Kalite Politikamız